freeSAT

freeSAT je satelitní placená televize s nepřebernou nabídkou česky mluvících programů , které žánrově uspokojí i nejnáročnějšího diváka téměř kdekoliv v České republice. Freesat Vám umožní sledování Vašich oblíbených programů, ať už jste je doma, nebo trávíte volný čas třeba na chalupě.

Atraktivní programy, vysoká kvalita signálu a nejnižší cena v ČR jsou tím, co z freeSAT dělá skutečný pohodový zážitek pro celou rodinu. Kromě toho, naše péče o zákazníky a pečlivě sestavené programové balíky jsou důvody proč freeSAT má stále více spokojených zákazníků.

Přehled programů a programových balíčků freeSAT

 • 1. Programy freeSAT medium
  V tomto programovém balíčku freeSAT naleznete České a Slovenské programy, programy se zábavou, dokumentární televize, filmové programy, sportovní programy, dětské televize, hudební kanály, zpravodajství, či digitální televizní službu.
 • 2. freeSAT – Prémiové balíčky programů
  Jedná se o prémiový balíček programů freeSAT, jehož součástí jsou programy HBO, HBO2, HBO comedy, Cinemax, FilmBox Plus a FimlBox Family. Pro dospělé naleznete v těchto balíčcích Hustler TV a Darling TV.
 • 3. Programy freeSAT plus
  Rozšiřující balíček programů freeSAT převážně zaměřený na tématické programy. Tyto balíčky freeSAT obsahuji sportovní kanály, dokumentární stanice či Hustrlet Blue.
 • 4. freeSAT HD programy
  Balíčky programů v HD rozlišení pro lepší prožitek ze sledování digitální televize.

Přehledy placených tarifů freeSAT

 • freeSAT medium KARTA
  Služba freeSAT medium KARTA je vhodná pro uživatele s vlastím satelitním boxem. Jako bonus Vám k této kartě přidáme druhou kartu zcela zdarma pro další přijímač. Na obou kartách budete mít vždy stejné programy a to i v případě, že si rozšíříte službu o další skvělé prémiové balíčky freeSAT, které Vám nabídnou další skvělé programy.
 • freeSAT medium karta HD
  Zákazníkům, kteří mají satelitní přijímač a chtějí sledovat nejširší programovou nabídku na trhu s maximální ostrostí obrazu a skvělým zvukem .Cena služby za dvě karty se 14 HD programy je pouze 299 Kč / měsíčně. Je to nejatraktivnější cena za HD programy v porovnání s konkurencí.
 • freeSAT medium
  Služba freeSAT medium je vhodná především pro zákazníky, kteří nevlastní satelitní přijímač. S touto službou Vám přijímač HUMAX UD Fox HD zapůjčíme na celou dobu užívání služby. Nestaráte se o záruku, nemusíte řešit ladění boxu nových programu a podobně.
 • freeSAT medium Bonus
  Služba freeSAT medium BONUS je vhodná především pro zákazníky, kteří již využívají nějakou jinou satelitní platformu s pronajatými přijímači pro více televizoru.
  S touto službou od nás získáte dva satelitní přijímače pro dva televizory a dvě přístupové karty se shodnou nabídkou všech programu. Naše Přijímače HUMAX UD Fox HD Vám zajistí skvělý obraz i zvuk. Tato časově omezená nabídka pro dva samostatné televizory je za skvělou cenu 299 Kč/ měsíčně a předčí Vaše očekávání svou kvalitou.
  V případe, že si u nás nezávazně službu freeSAT medium BONUS objednáte, získáte tím množství bezkonkurenčních výhod a skvělý servis.

Tags: